Darmowa dostawa! Dostarczamy na terenie Wielkiej Brytanii! Wykorzystaj kupony. Zgarnij £100 na zakupy!

Wersje językowe
Promocje
Masło Ekstra 200g OSM Kosów
Masło Ekstra 200g OSM Kosów
1,99 GBP 1,79 GBP
SZT
Sorella Makaron z Sosem Carbonara z Boczkiem 330g
Sorella Makaron z Sosem Carbonara z Boczkiem 330g
4,19 GBP 2,49 GBP
SZT
Ser Żółty Kasztelan Śmietankowy OSM Sierpc
Ser Żółty Kasztelan Śmietankowy OSM Sierpc
11,29 GBP 7,49 GBP
kg
Kabanos Exclusive Dojrzewający 90g Tarczyński
Kabanos Exclusive Dojrzewający 90g Tarczyński
1,99 GBP 1,39 GBP
SZT
Kabanos Exclusive z Indyka 90g Tarczyński
Kabanos Exclusive z Indyka 90g Tarczyński
1,99 GBP 1,39 GBP
SZT
Makaron Czaniecki 5-Jajeczny Krajanka 250g
Makaron Czaniecki 5-Jajeczny Krajanka 250g
1,15 GBP 0,89 GBP
SZT
Kawa Rozpuszczalna Tchibo Family 100g
Kawa Rozpuszczalna Tchibo Family 100g
5,29 GBP 2,99 GBP
SZT
Miód Nektarowo-Spadziowy 400g Bartnik
Miód Nektarowo-Spadziowy 400g Bartnik
5,59 GBP 3,69 GBP
SZT
Sos do Karkówki i Żeberek 370g Roleski
Sos do Karkówki i Żeberek 370g Roleski
2,19 GBP 1,29 GBP
SZT
Miód Gryczany 400g Bartnik
Miód Gryczany 400g Bartnik
5,59 GBP 3,69 GBP
SZT
Kiełbasa Śląska Polski Dwór
Kiełbasa Śląska Polski Dwór
8,49 GBP 5,69 GBP
kg
Miód Lipowy 400g Bartnik
Miód Lipowy 400g Bartnik
5,59 GBP 3,69 GBP
SZT
Makaron 5-jajeczny Literki 250g Czaniecki
Makaron 5-jajeczny Literki 250g Czaniecki
1,49 GBP 0,89 GBP
SZT
Kabanos Exclusive Wołowy 90g Tarczyński
Kabanos Exclusive Wołowy 90g Tarczyński
1,99 GBP 1,39 GBP
SZT
Szprot w Sosie Pomidorowym 170g Graal
Szprot w Sosie Pomidorowym 170g Graal
2,09 GBP 1,39 GBP
SZT
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Konkurs "Mistrzowskie rozgrywki"

Regulamin konkursu „MISTRZOWSKIE ROZGRYWKI”

 1. Definicje
  • „Konkurs” – konkurs pod nazwą „Mistrzowskie rozgrywki” prowadzony na zasadach określonych Regulaminem.
  • „Organizator” – Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp. J. z siedzibą w Lublinie przy ulicy Wojciechowskiej 9B, 20-704 Lublin, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000447072, zwana dalej Organizatorem.
  • „Uczestnik” – pełnoletnia osoba fizyczna zamieszkała na terytorium jednego z wymienionych państw: Wielka Brytania, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w trakcie trwania Konkursu wykonała zadanie konkursowe opublikowane na jednym z Fanpage’y Organizatora w postaci Postu Konkursowego dla właściwego kraju zamieszkania Uczestnika.
  • „Fanpage” – oficjalne strony sklepów internetowych Food Plus:
  • „Post konkursowy” – post umieszczony na Fanpage’u opisujący szczegółowo zadanie konkursowe.
  • „Komisja konkursowa” – powołana przez Organizatora komisja, czuwająca nad prawidłowością przeprowadzenia konkursu oraz wyłaniająca Laureatów.
 2. Organizator akcji
  • Konkurs przeprowadzony zostanie w terminie od 22.11.2022r. do 18.12.2022r. na portalu Facebook na Fanpage’ach Organizatora i będzie podzielony na etapy. Etapy oraz terminy trwania etapów zostaną opisane w Postach konkursowych. Wyniki każdego etapu zostaną ogłoszone następnego dnia roboczego pod Postem Konkursowym.
  • Konkurs nie jest organizowany z udziałem, ani też sponsorowany, czy wspierany przez właściciela Serwisu Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook Inc., jego użycie na potrzeby niniejszego konkursu następuje zgodnie z postanowieniami Regulaminu Serwisu. Facebook Inc. nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg konkursu. Wszelkie roszczenia związane z konkursami należy kierować wyłącznie do Organizatora.
  • Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie konkursu, których nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych.
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za funkcjonowanie sieci Internet, za pośrednictwem której Uczestnicy przesyłają zgłoszenia i propozycje odpowiedzi na pytania konkursowe, jak również za pośrednictwem której Organizator kontaktuje się z Uczestnikiem.
 3. Szczegóły konkursu
  • W ramach Konkursu Organizator umieszcza na Fanpage’ach Post Konkursowy, w którym opisane będą jego szczegółowe zasady.
  • Uczestnik dokonuje zgłoszenia poprzez wykonanie zadania opisanego Poście Konkursowym.
  • Zgłoszenia konkursowe nie mogą naruszać praw osób trzecich, a także norm obyczajowych – w szczególności nie mogą zawierać ani sugerować treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających elementy erotyczne, obsceniczne, obrażające uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc, treści rasistowskie oraz materiały chronione prawami wyłącznymi lub naruszających prawo do prywatności.
  • Komisja konkursowa wybierze 3 (słownie: trzech) laureatów każdego etapu konkursu, na każdym z FanPage’ów którzy jako pierwsi opublikowali w komentarzu poprawne rozwiązanie Zadania Konkursowego.
  • Laureatowi przysługuje 1 (słownie: jedna) nagroda, niezależnie od ilości dokonanych zgłoszeń.
  • Organizator zaraz po wyłonieniu laureatów, powiadomi ich o wygranej za pośrednictwem komentarza pod Postem konkursowym na Fanpage’ach i ewentualnie poprosi o kontakt w wiadomości prywatnej celem odbioru nagrody.
  • W Konkursie nie będą uwzględniane zgłoszenia, które administratorzy serwisu Facebook usuną lub trwale uniemożliwią do nich dostęp na skutek naruszenia regulaminu Serwisu.
  • W Konkursie nie mogą brać udziału reprezentanci, udziałowcy, pracownicy, współpracownicy Organizatora oraz ich wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie i osoby związane z nimi z tytułu przysposobienia, opieki lub kurateli.
 4. Nagrody
  • W każdym etapie Konkursu nagrodą jest 1 (słownie: jeden) kod rabatowy na darmową dostawę zakupów zamówionych na stronie internetowej: https://uk.foodplus.eu/
  • Nagrody zostaną przekazane w wiadomości prywatnej wysłanej za pośrednictwem serwisu Facebook do Laureata każdego etapu konkursu.
  • Nie jest możliwe przeniesienie prawa do nagrody na rzecz osób trzecich. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości nagrody. W przypadku rezygnacji przez Laureata z nagrody o dalszym jej przeznaczeniu rozstrzyga Organizator Konkursu.
 1. Ochrona danych osobowych
  • Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników konkursu jest Organizator.
  • Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Art. 6 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych przedmiotowo z konkursem, tj. w celu wyłonienia Laureatów Konkursu, w celach związanych z realizacją konkursu i wydania nagród.
  • Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, lecz niezbędny do realizacji wydania nagród i rozpatrzenia ewentualnych reklamacji. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługują prawa do: dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania usunięcia danych i zaprzestania ich przetwarzania.
 2. Postanowienia końcowe
  • Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu. Uczestnicy konkursu są zobowiązani do przestrzegania niniejszego Regulaminu. Nieprzestrzeganie Regulaminu może skutkować wykluczeniem Uczestnika z udziału w konkursie.
  • Treść niniejszego regulaminu znajduje się w treści Posta Konkursowego.
  • Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu przepisów prawa.
  • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.
do góry

Choose your country

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium